Nejsme žádné okurky, jsme profesionálové v oboru. Specializujeme se na prodej produktů s obsahem HHC. V naší nabídce jich najdete pestrou paletu: HHC olej (HHC kapky), HHC vape pen (jednorázová vaporizační pera), HHC koncentrát (HHC extrakty v různé podobě), HHC květy (HHC weed), výměnné cartridge pro vaporizační pera obsahující HHC liquid, ale i HHC gummies (HHC bonbóny) a další produkty s hexahydrokanabinolem. 

Produkty jsou určeny pouze pro starší 18 let.


vapování

Vše, co chcete vědět o vaporizaci

Vaporizace je stále oblíbenější a není divu. Podle mnohých vědeckých studií je oproti tradičnímu kouření pro lidské zdraví méně zatěžující. Víte, co všechno se dá vapovat a jak vapovat bez nikotinu? Na to se podíváme v tomto článku.


HHC-P

HHC-P: Výroba, chemická struktura a účinky

S novými kanabinoidy se v posledních měsících roztrhl pytel. Řadí se k nim i HHC-P, celým názvem hexahydrokanabiphorol, který je odvozený od známějšího hexahydrokanabinolu (HHC). Pojí je podobná chemická struktura, oproti HHC ale má HHC-P o dva uhlíky delší alkylový řetězec. I kvůli tomu se HHC-P momentálně označuje jako nejsilnější kanabinoid na světě.